J&J Parts s.r.o.

 • Coyote Čistič disků kol RED MR 500 ml Kód: CY-878426

  Speciální prostředek s novou kombinací účinných složek. Obsahuje látky, které se při aktivním působení na nečistoty zbarvují do červena. Zčervenání zároveň ukazuje nejlepší čas pro omytí prostředku. Je určený k čištění litých a ocelových ráfků. Snadno odstraňuje nečistoty, jako jsou zbytky oleje, sazí, gumy, pouliční špíny a prach z brzdových destiček. Po vyčištění ráfky získají původní lesk.

 • Coyote Tekuté stěrače MR 500ml Kód: CY-878440

  Tekuté stěrače vytvářejí na skle ochranný film, který efektivně odpuzuje dešťové kapky a zvyšuje viditelnost v nepříznivém počasí. Nastříkejte na suché čisté sklo, rozetřete bavlněným hadříkem a nechte zaschnout. Matný povrch rozleštěte čistým hadrem a postup opakujte. Aplikujte při teplotách nad 5°C.

 • Coyote Rozmrazovač skel 650ml Kód: CY-503391

  COYOTE rozmrazovač skel odstraňuje námrazu ze skel a světlometů motorových vozidel. Ohrožená místa (zámky a skla) lze chránit preventivním nástřikem. Aplikujte na zamrzlá okna. Po očištění námrazy dočistěte škrabkou na led. V případě silné vrstvy postup opakujte.

 • Coyote Čistič oken MR 650 ml Kód: CY-502240

  Čistí a odmašťuje okna, zrcadla, světlomety i směrová světla. Snadno odstraňuje odolné nečistoty jako jsou ty organické, bláto, tuky a hmyz. Nezanechává šmouhy, odstraňuje prach a snižuje zamlžování. Při aplikaci vytváří aktivní pěnu.

 • Coyote Oživovač pneumatik pěnový 400ml Kód: CY-2042210001

  Obsahuje emulgovanou silikonovou složku, která ulpí na povrchu pneumatiky a díky odlišnému elektrickému náboji vytěsní špínu do roztoku, který steče na zem.

 • Coyote Glykosol rozmrazovač skel se škrabkou 300ml Kód: CY-1031270002

  Přípravek sloužící k rozmrazování skel, světlometů a zámků motorových vozidel. Lze použít i preventivně.

 • Coyote Oživovač pneu a plastů 400ml Kód: CY-1031210006

  Přípravek určený k ošetření pneumatik a vnějších plastů a všech pryžových částí. Čistí, vrací původní vzhled, ošetřené místo udržuje v elastickém stavu. Parfémováno.

 • Coyote Čistič disků kol MR 500ml Kód: CY-002670

  Přípravek určený k čištění disků kol ocelových i z lehkých slitin. Výborně čistí běžné nečistoty a odstraňuje znečištění, vznikající vlivem tření brzdového obložení.

 • Coyote Odstraňovač hmyzu MR 500ml Kód: CY-754180

  Koncentrovaný přípravek napomáhající účinnému odstranění všech pozůstatků hmyzu z čelních skel, masek chladičů, reflektorů a karoserií. Nepůsobí agresivně na lak automobilu. Parfémováno.

 • Coyote Autošampon s voskem CARNABUA 500ml Kód: CY-8031210003

  Umyje i naleští automobil v jedné operaci. Poskytuje lesk a konzervaci laku díky obsahu vosků. Je určen pro všechny druhy laků a lakovaných povrchů automobilů. Parfemováno.

 • Coyote Autošampon 500ml Kód: CY-1031380004

  Přípravek určený k mytí a čištění všech druhů laků motorových vozidel a všech lakovaných povrchů. Parfemováno.

 • Coyote Autošampon 25l Kód: CY-1031386007

  Přípravek určený k mytí a čištění všech druhů laků motorových vozidel a všech lakovaných povrchů. Parfemováno.

 • Coyote Leštěnka na nové a met. laky 250ml Kód: CY-8031210002

  Přípravek je vhodný k rychlému leštění nových dobře udržovaných autolaků. Obsahuje speciální směs olejů, které ochrání lak automobilu před vnějšími vlivy.

 • Coyote Leštěnka na staré laky 250ml Kód: CY-8031210001

  Přípravek je vhodný k rychlému leštění nových dobře udržovaných autolaků. Obsahuje speciální směs olejů, které ochrání lak automobilu před vnějšími vlivy.

 • Coyote Rubber stick Kód: CY-877986

  Zabraňuje přimrzání gumových těsnění především u dveří. Dodává jim pružnost, zabraňuje praskání, konzervuje a prodlužuje životnost. Vhodný na těsnění dveří aut, lodí a karavanů i pro použití v domácnosti (okna, mrazicí boxy). Neobsahuje silikon. Lehce aplikujte na suchou gumu a rozetřete jemným hadrem. Pravidelně opakujte.

 • Coyote Odstraňovač asfaltu 300ml Kód: CY-1031370004

  Dokonale odstraňuje znečištění karoserie od asfaltu, živic, dehtů, olejů apod. Odstraňuje lepidlo po samolepkách.

NÁVĚSY

SCHMITZ, KÖGEL, KRONE, PANAV, FLIEGL, LAMBERET a další

NÁPRAVY

BPW, SAF, MB a další

NÁSTAVBY OSOBNÍCH A UŽITKOVÝCH AUT

BLATNÍKY, ELEKTROINSTALACE, BOČNICE, SKLÁPĚČKY a další

COYOTE

COYOTE je značkou produktů pro nadšené i běžné motoristy. Naším cílem je přinášet autokosmetiku, provozní kapaliny, čističe a další technické produkty s co možná nejlepším poměrem cena / výkon.