J&J Parts s.r.o.

Návěsy

Schmitz

Schmitz Cargobull nabízí kromě standardních řešení také řadu úprav dle přání zákazníka. Příkladem jsou plachtové návěsy S.CS s jednou nápravou, které se čím dál častěji prosazují v přepravě např. v rámci Automotive.


Kögel

Naši prodejci náhradních dílů Kögel nabízejí z první ruky veškeré náhradní díly a doplňkové příslušenství pro váš vozový park. Ať už je to pro produkt Kögel nebo produkt od jiných výrobců užitkových vozidel – s naším rozsáhlým produktovým portfoliem jsme na vaše přání dobře připraveni.


Krone

Na ploše 11.500 m² je skladem téměř 55.000 různých druhů materiálů, které lze koordinovanými logistickými procesy v nejkratší možné době připravit k odběru a expedovat až 3.000 zakázek za jeden den. V těchto podmínkách odesílá firma KRONE v nepřetržitém provozu přibližně 8.000 tun náhradních dílů za rok po zemi, po vodě i vzduchem do celého světa. Také početné regionální sklady v tuzemsku a v zahraničí zásobuje toto centrum opotřebitelnými díly a díly, jejichž porucha by byla pro provoz stroje kritická. Tím je zaručena rychlá disponibilita potřebných dílů především v sezóně.


Panav

Prodej a distribuce originálních náhradních dílů PANAV
Fliegl

Společnost Fliegl byla založena před 40 lety, od této doby je společnost stále rodiným podnikem a udává směr v oblasti přípojných vozidel. Společnost vyrábí zemědělské stroje pro dosažení snadnějšího, efektivnějšího a hospodárnějšího vykonávání zemědělských prací. Jméno Fliegl již po desetiletí znamená kvalitu a rovněž promyšlená, každodenní praxi blízká řešení v zemědělství. To jsou právě ty vlastnosti, díky kterým se společnost Fliegl stala jedním z největších výrobců zemědělských přívěsů v Evropě. V portoliu společnosti nalezneme nejen přívěy, ale také vyhrnovací vozy, techniku pro zpracování kejdy a nebo prostředky pro sklizňovou logistiku. Se společnosti Fliegl máte vždy optimální koncepci dopravy.


Lamberet

Společnost EUROPETRANS s.r.o. vznikla v roce 1991 a od té doby je výhradním dovozcem a prodejcem chladírenské výbavy vozidel a návěsů předního francouzského výrobce LAMBERET SAS v rámci České republiky. Unikátní produkce chladírenské výbavy vozidel začíná od vnitřních izolací, přes vestavby, nástavby až po vlajkovou loď návěsu SR2. LAMBERET nabízí řešení pro všechny typy vozidel.

NÁVĚSY

SCHMITZ, KÖGEL, KRONE, PANAV, FLIEGL, LAMBERET a další

NÁPRAVY

BPW, SAF, MB a další

NÁSTAVBY OSOBNÍCH A UŽITKOVÝCH AUT

BLATNÍKY, ELEKTROINSTALACE, BOČNICE, SKLÁPĚČKY a další

COYOTE

COYOTE je značkou produktů pro nadšené i běžné motoristy. Naším cílem je přinášet autokosmetiku, provozní kapaliny, čističe a další technické produkty s co možná nejlepším poměrem cena / výkon.